Konuşarak Verilen Dil Eğitimi

06.07.2015 - 11:29

ingilizce meslekler Günümüzde kaliteli bir eğitim almak gelecek için yapılan en büyük yatırımdır. Teorikte verilen bilgilerin uygulamalarla anlatılması da kalite sağlayan etkenlerin başında gelir. Özellikle dil eğitimlerinde pratiğin önemi çok büyük olmakta, tekrarlanmayan uygulamaya dökülmeyen çabalar başarı getirmeyecektir. http://www.konusarakogren.com/ adresinde bu temel prensipler göz önüne alınarak farklı bir sistem geliştirilmiştir. Her statüden bireyler için avantajları bulunan bir sistem olan konuşarak öğren de Amerikalı eğitmenler tarafından hazırlanılan program tamamen İngilizce diyaloglarla ilerlemektedir.

Sabit telefonlar ve skype iletişim araçları olmaktadır. Eğitim zamanı ve mekânı tamamen eğitim talebinde bulunan bireylere özgü hazırlanacaktır. Eğitmenler İngilizce Seviye Tespit için sınav yapmak yerine İngilizce sohbetler ederek bireylerin dil seviyelerine nerden başlamaları gerektiğini tespit etmektedir. Bu sayede eksik bulunan konu başlıkları ile başlayan eğitimler çok daha hızlı bir şekilde sonuçlar verecektir. Ders sonralarında konuşma zamanlarının kaydedilerek öğrenci panelleri üzerinden sunulması ile kendinizi tekrar tekrar kontrol etme imkânı elde edebileceksiniz.

Bazı meslek gruplarında dil özeliği şart olmakta ve ileri düzey kullanımlar haricinde kriterlere uygunluk sağlanmamaktadır. Karşındaki anlamak kadar bireylerin kendi dertlerini de anlatabiliyor olması gerekmektedir. ingilizce meslekler, diyaloglar, konu başlıkları gibi derslerle bireyler her ortamda nasıl konuşması gerektiğinin eğitimlerini almaktadır. Özellikle mp3 lerde yer alan sonraki gün hazırlık kelimeleri ile bir sonraki derse hazırlanmış gelmenin pratik yapmaktaki etkisi de büyük olacaktır. 10-20-30 dakikalık paketlerden birini tercih ederek alınan eğitimlerde kurulan diyaloglar, bireyleri mecburen de olsa anlamak için daha fazla çabalamaya itecektir. Bu da ders içerisinde daha aktif bir rol almalarını sağlayacak ve dil eğitimleri çok daha başarılı bir şekilde sonuçlanabilecektir. Öğrencilerden çalışanlara hatta ev hanımlarına kadar her alanda çok verimli olacak bu sistemle, gelecek adına kurulan planlar çok daha güvenli olacaktır.


Sistem Hakkında Bilgi:


Etiketler:
  • ingilizce    
  • Yorumlar
    Yorum Yap