Soru-cevap - Webders.net

Soru - Cevap

Bizlere kafanıza takılan soruları bu bölümden ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi yöneticilerimiz yanıtlayacaklardır. Lütfen sorularınızı ve bilgilerinizi imla kurallarına uyarak net bir şekilde belirtin. Gerekli şartları sağlamayan sorular cevaplanmayacaktır.

Uzmanımıza Sorun
Sen de Sor

Tıp Kazanabilir Miyim?

Irem 06.09.2016 - 18:48

Yaz bitmek üzere ve ben tıp kazanmak istiyorum. Ama bu yaz sadece YGS çalıştım 11.sınıfta planlı ve çok çalışmıştım. Her dersten tarih coğrafya hariç bir buçuk ygs soru bankası bitirdim tıp kazanabilir miyim?

Cevap

En İyi Program Nedir?

Uminumi sora 06.09.2016 - 17:42

Merhaba ben 10 . Sınıfa geçtim ayrıca canı gönülden insan kurtarmak istiyorum ( tıp okumak ) sizce bunun için en standart program ne olmalı ayrıca ben dokuz konularını bu yaz yarıladım sizce nasıl bir yol izlemeliyim ayrıca daha çok konu mu çalışayım yoksa test mi çözeyim.

Hangi derse nasıl çalışmalıyız mesela yazarak mi okuyarak mi ve yazacaksak da nasıl bu sorunun cevaplarını biraz detayli cevaplar mısınız. Şimdiden çok sağolun.

Cevap

Öğrendiklerimi Unutuyorum

Hasan KARAÇAM 04.09.2016 - 14:06

Öncelikle herkese sevgiler saygılar merhabalar. Ben lise ikinci sınıf okuyorum ve yıllardır en büyük hayalim tıp okuyup mesleğimde başarılı olmaktır. Ancak bir sıkıntımız var. Ben okulda öğrendiklerimi bir iki ay sonra unutuyorum. Okuldan gelince dinlenip konuları tekrar ediyor ve soru çözüyorum ama unutuyorum. Ne yapmalıyım kaç saat ve ne sıklıkla çalışmalıyım lütfen yardım ediniz şimdiden teşekkürler.

Cevap

Önerdiğiniz ygs lys kitapları var mı?

Saliha Esen 03.09.2016 - 06:44

Önerdiğiniz ygs-lys kitapları var mı?

Cevap

Matematiği Anlıyorum ama Yapamıyorum

Aysenur 30.08.2016 - 17:43

Öncelikle merhaba. Benim sorum şu olacaktı. Matematiği anlıyorum, hoca bana çık anlat dese anlatırım en ince ayrıntısına kadar unutmam da kolay kolay hem ezberim güçlü hem unutmam bir şeyi öğrenince. Ama karşıma soru çıkınca yapamıyorum, en basitini yapabiliyorum kendimi geliştirmem için ne önerirsiniz hocam? Bir de test çözerken çözemediklerimi çözmeye çalışıyorum çalışıyorum olmuyor.

Cevap
özel ders