Soru-cevap - Webders.net

Soru - Cevap

Bizlere kafanıza takılan soruları bu bölümden ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi yöneticilerimiz yanıtlayacaklardır. Lütfen sorularınızı ve bilgilerinizi imla kurallarına uyarak net bir şekilde belirtin. Gerekli şartları sağlamayan sorular cevaplanmayacaktır.

Uzmanımıza Sorun
Sen de Sor

Tarihi bir türlü anlamıyorum nasıl çalışmalıyım?

dila lal 21.07.2017 - 10:20

YGS öğrencisiyim çalışmaya başladım fakat tarihi bir türlü anlayamıyorum konu anlatımlarında bütün yazılar sıkış tıkış yazılmış. Tarihi nasıl anlayabilirim? TM öğrencisiyim netlerimin yüksek gelmesi gerek tarihi nasıl çalışırsam daha iyi anlarım? Daha verimli olması için yapmam gerekenler nelerdir? Hızlı anlamak için başvurmam gereken teknikler nelerdir? Cevap verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Cevap

Tıp YGS Kaçtan Alıyor?

Sema Kendir 18.07.2017 - 05:13

Tıp ygs kaçtan alıyor? Hangi ygs puanı ile tıpa girilebilir.

Cevap

Sadece bitkilerde bulunan molekülün adı nedir?

Selin Sitem 17.07.2017 - 06:20

Sadece bitkilerde bulunan molekülün adı nedir?

Cevap

Tm öğrencisi tıp kazanabilir mi?

Yüsra Atalay 16.07.2017 - 07:36

Bildiğiniz gibi 2018 Ygs'ye 8 ay kaldı. Biraz olsun altyapım var ama yeterli olur mu bilemem. Tıp fakültesini kazanmak istiyorum. TM öğrencisi olduğum için etrafımdakiler hayatta yapamazsın dediler. Bir de size sormak istedim. Ben ne kadar gerekiyorsa çalışmaya hazırım. Bana yardımcı olur musunuz? Günde kaç saat çalışmam gerekiyor, hangi derslere ağırlık vermeliyim? Lütfen yardımcı olun. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Cevap

Balkanlarda ilk kez haçlı ordusu ile karşılaşıp mağlup edildiği savaş hangi savaştır?

Hizan Kaya 12.07.2017 - 06:58

Balkanlarda ilk kez haçlı ordusu ile karşılaşıp mağlup edildiği savaş hangi savaştır? Bu savaşın ismi ve özellikleri nelerdir?

Cevap