Soru-cevap - Webders.net

Soru - Cevap

Bizlere kafanıza takılan soruları bu bölümden ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi yöneticilerimiz yanıtlayacaklardır. Lütfen sorularınızı ve bilgilerinizi imla kurallarına uyarak net bir şekilde belirtin. Gerekli şartları sağlamayan sorular cevaplanmayacaktır.

Uzmanımıza Sorun
Sen de Sor

Satrançta nasıl başarılı olabilirim

Berat Can Kasıt 08.07.2016 - 01:29

Ben orta okulda okuyorum. Matematik ve satranca merakım var. Satrançta nasıl başarılı olabilirim. İyi bir satranççı olarak ülkemizi yurt dışında temsil etmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekir.

Cevap

Ders çalışmayı bir türlü sevemiyorum

Kasım Can 08.07.2016 - 01:23

Merhabalar. Ben ders çalışmayı bir türlü sevemiyorum. İnsan sevdiği şeyde daha başarılı oluyor. Sevmeden yaptığım için belki de derslerde istediğim başarıyı hiçbir zaman yakalayamadım. Bunun sebebi ne olabilir sizce?

Cevap

Bu kadar şeyi nasıl biliyorsunuz

Çağatay Can 07.07.2016 - 08:55

Size sorulan soruların hepsini nasıl cevaplıyorsunuz? Bu kadar şeyi nasıl biliyorsunuz? Öğrenmek için özel bir yönteminiz var mı? Çünkü sorulara bakıyorum, matematikten fizikten tutun da tarihe kadar birçok konuyu kapsıyor. Hepsine nasıl cevap veriyorsunuz. Merak ettim sadece.

Cevap

Nasıl İngilizce Öğrenilir

Asiye Savaş 07.07.2016 - 08:36

İngilizce öğrenmek istiyorum fakat hem okuldaki İngilizce dersini sevmiyorum hem de ezberim iyi değil. İngilizce bilmeden kariyer yapmanın mümkün olmadığının farkındayım. Lütfen yardımcı olun. Nasıl İngilizce öğrenebilirim ve İngilizcemi geliştirebilirim. Şu anki seviyem basit cümleleri anlayacak ve kendimi yazılı olarak anlatabilecek düzeyde.

Cevap

Yunanistan ve Bulgaristan hangisi önce bağımsızlığını kazanmıştır

Ali Eren 07.07.2016 - 07:26

Yunanistan ve Bulgaristan'dan hangisi daha önce bağımsızlığını kazanmıştır? Bu devletlerden hangisi Osmanlı'dan daha önce kopmuştur.

Cevap
özel ders