Soru-cevap - Webders.net

Soru - Cevap

Bizlere kafanıza takılan soruları bu bölümden ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi yöneticilerimiz yanıtlayacaklardır. Lütfen sorularınızı ve bilgilerinizi imla kurallarına uyarak net bir şekilde belirtin. Gerekli şartları sağlamayan sorular cevaplanmayacaktır.

Uzmanımıza Sorun
Sen de Sor

Glikojende Peptit Bağı Var Mı?

Ünal Güler 10.08.2020 - 11:55

Glikojende peptit bağı var mı? Glikojen peptit bağı içerir mi?

Cevap

6 Genin İç Açıları Toplamı

Mehmet Reis 06.08.2020 - 05:59

6 genin iç açıları toplamı kaçtır?

Cevap

İş Bölü Zaman

Sena Besen 03.08.2020 - 20:30

İş bölü zaman neyi verir?

Cevap

Öğretmen Olmadan Tek Başıma Çalışabilir Miyim?

mustafa aşkın 22.07.2020 - 19:20

Merhaba. YKS 2021`e hazırlanıyorum. Sitenizden konu anlatım ve verim ile alakalı yazıyı okumuştum. Hangi dersten hangi konu olursa olsun bir kişi tek bir konu anlatım kitabını tüm yıl benimseyerek ve sadece konuyu oradan çalışarak tüm konuları kendi çalışma stilinin verdiği performanstan aldığı verime göre sizce konular TAM yapılacak şekilde biter mi?

Örnek veriyorum X limit fasikülü konu anlatımından konuyu iyice kafada pekiştirmeye çalışıp ve detaylarına kadar hükmedip konuyu bitirip çözümlü soruları tamamlayınca ardından y yayının ayt matematik soru bankasından limit konusundaki testleri çözmek. Doğru olur mu?

İllaki bir öğretmene gerçekten ihtiyacım var mı? Ben masraf yapmamayı istiyorum bu sene mezunum ve evde internetten çalışacağım. Online ders almayacağım dediğim gibi tek başıma çalışmayı seven biriyim. Bir an önce konuları bitirip denemelere başlamak istiyorum. Sizce bu durum oluru nedir? Fikirlerinizi gerçekten çok merak ediyorum. Çok teşekkürler çok sağ olun.

Cevap

Düzgün Altıgenin Köşegen Uzunlukları Eşit Midir?

Leyla Akandere 21.07.2020 - 06:53

Düzgün altıgenin köşegen uzunlukları eşit midir yoksa birbirinden farklı mıdır?

Cevap