Soru-cevap - Webders.net

Soru - Cevap

Bizlere kafanıza takılan soruları bu bölümden ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi yöneticilerimiz yanıtlayacaklardır. Lütfen sorularınızı ve bilgilerinizi imla kurallarına uyarak net bir şekilde belirtin. Gerekli şartları sağlamayan sorular cevaplanmayacaktır.

Uzmanımıza Sorun
Sen de Sor

12 ve 18'e Bölünebilen En Küçük Üç Basamaklı Sayı

Kübra akyüz 20.08.2017 - 08:03

A tam sayisi hem 12 hem de 18 e bölünmektedir. A tam sayisi üç basamakli olduğuna göre en az kaç olabilir?

Cevap

Hukuk Fakültesini Kazanmak İçin Nasıl Çalışmalıyım?

Serap Akmaz 19.08.2017 - 17:44

Merhabalar. Ben önümüzdeki sene üniversite sınavında gireceğim. Hedefim ise hukuk kazanmak. Size sorum hukuk fakültesini kazanmak için nasıl çalışmalıyım? Bana ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Hedefim konusunda çok istekliyim.

Cevap

Amacıma Ulaşmak İçin Nasıl Bir Çalışma Programı Uygulamalıyım?

Betül Şengül EKER 16.08.2017 - 12:14

Merhabalar. Ben ilk defa geçen sene YGS-LYS sınavlarına girdim, ikisinde de istediğim başarıyı elde edemedim ve tekrar denemeye karar verdim hem de bölümümü değiştirerek(TM'den MF'ye) etrafımdaki insanların birçoğu (Babam hariç:) ) temelin yok, yapamazsın, bir seneni daha çöpe atacaksın ve benzeri şeyler söylüyorlar ama içimden bir ses üstüne düşeni yap ve onlara göster diyor. Sıkı, düzenli bir çalışmayla neredeyse sıfıra yakın bir fen netini LYS de dahil olmak üzere çok yukarılara çıkarabilirim değil mi? Ve de amacıma ulaşmak için ne gibi taktikler, nasıl bir çalışma planı uygulamalıyım. Aslında tam soru sayılmaz gibi ama bilmiyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür eder ve iyi günler dilerim.

Cevap

Tıp Kazanmak İçin Günde Ne Kadar Çalışmalıyım?

Sidem Demir 13.08.2017 - 13:59

Merhaba, ben bu yıl mezun oldum sınava girdim ama istediğim sonucu elde edemedim. Şu an tıp fakültesi kazanmak için çok gerideyim ama 10 ay gibi bir sürem var ve toparlayabileceğimi düşünüyorum. Türkçe ve Fen testlerinden ful çekmek istiyorum, Matematikte problem çözme becerim yok sizce bu konularda neler yapabilirim? Günde ne kadar çalışmalıyım? Ful çekmek için ne kadar kaynak bitirmeliyim?

Cevap

Matematiğe Adapte Olamıyorum

zeynep altuntaş 10.08.2017 - 12:46

Matematiğe adapte olamıyorum ne yapıp da kendimi gaza getiririm?

Cevap