Soru-cevap - Webders.net

Soru - Cevap

Bizlere kafanıza takılan soruları bu bölümden ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi yöneticilerimiz yanıtlayacaklardır. Lütfen sorularınızı ve bilgilerinizi imla kurallarına uyarak net bir şekilde belirtin. Gerekli şartları sağlamayan sorular cevaplanmayacaktır.

Uzmanımıza Sorun
Sen de Sor

Sadece bitkilerde bulunan molekülün adı nedir?

Selin Sitem 17.07.2017 - 06:20

Sadece bitkilerde bulunan molekülün adı nedir?

Cevap

Tm öğrencisi tıp kazanabilir mi?

Yüsra Atalay 16.07.2017 - 07:36

Bildiğiniz gibi 2018 Ygs'ye 8 ay kaldı. Biraz olsun altyapım var ama yeterli olur mu bilemem. Tıp fakültesini kazanmak istiyorum. TM öğrencisi olduğum için etrafımdakiler hayatta yapamazsın dediler. Bir de size sormak istedim. Ben ne kadar gerekiyorsa çalışmaya hazırım. Bana yardımcı olur musunuz? Günde kaç saat çalışmam gerekiyor, hangi derslere ağırlık vermeliyim? Lütfen yardımcı olun. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Cevap

Balkanlarda ilk kez haçlı ordusu ile karşılaşıp mağlup edildiği savaş hangi savaştır?

Hizan Kaya 12.07.2017 - 06:58

Balkanlarda ilk kez haçlı ordusu ile karşılaşıp mağlup edildiği savaş hangi savaştır? Bu savaşın ismi ve özellikleri nelerdir?

Cevap

Ege'de dağlar denize nasıl uzanır?

Can Tarsın 12.07.2017 - 06:56

Ege'de dağlar denize nasıl uzanır?

Cevap

Güçler birliği ilkesinin demokratik yapıya uygun olmamasına rağmen uygulanması

Celal Perk 10.07.2017 - 05:28

Güçler birliği ilkesinin demokratik yapıya uygun olmamasına rağmen ilk TBMM tarafından kabul edilmesinin nedeni aşağıdakilerden hangisi olabilir? A) Mustafa Kemal’e geniş yetki vermesi B) Meclisi denetleme kurulu yapması C) Anayasa ile uyum sağlaması D) Meclisin daha etkili çalışmasını sağlama E) Padişahın da milli mücadeleye katılımını sağlama

Cevap