Soru-cevap - Webders.net

Soru - Cevap

Bizlere kafanıza takılan soruları bu bölümden ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi yöneticilerimiz yanıtlayacaklardır. Lütfen sorularınızı ve bilgilerinizi imla kurallarına uyarak net bir şekilde belirtin. Gerekli şartları sağlamayan sorular cevaplanmayacaktır.

Uzmanımıza Sorun
Sen de Sor

TYT AYT Birlikte Götürülebilir Mi?

Arzu Çetin 27.12.2020 - 21:13

TYT AYT birlikte goturulebilir mi? TYT den konularını bitirdim fakat denemelerde hep aynı sonuç çıkıyor ya da bazen artarken bazen netlerim çok düşüyor tyt matematik problemlerde çok sıkıntı çekiyorum nasıl onu ayarlayabilirim?

Cevap

Eşit Ağırlık Öğrencisi Tıp Kazanabilir Mi?

hamide karaarslan 23.12.2020 - 11:07

Eşit ağırlık öğrencisi ayt de fizik kimya biyoloji yaparak tıp kazanabilir mi?

Cevap

Sayılar Kaç Çeşittir?

Mustafa BUĞUÇAM 07.12.2020 - 20:46

Her bilim bir konu ya da bir tür ile ilgilenir. Bilim de konusunun çeşitleri bildirmeyle işe başlar. Eğer konumuz "sayı" ve sonuçta "aritmetik" ise (eski adıyla hesap) bu bilimin konusu olan satı kaç türlüdür ya da kaç çeşittir. Sonuçta sayının türleri ve/veya çeşitlerini sıralaya bilir miyiz?

Cevap

Matematik Günde Kaç Saat Çalışılmalı?

Arzu Çetin 25.11.2020 - 09:10

TYT bitmek üzere. TYT AYT birlikte nasıl götürebilirim nasıl programına dersleri dağıtabilirim. Matematik günde kac saat çalışılmalı?

Cevap

Devletin Denetim Kapasitesindeki Artışın Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Gurer Turker 24.11.2020 - 19:55

Devlet-toplum ilişkilerinde teknoloji yardımı ile meydana gelen devletin denetim kapasitesindeki artışın olumlu ve olumsuz yönleri neler olabilir?

Cevap