Soru-cevap - Webders.net

Soru - Cevap

Bizlere kafanıza takılan soruları bu bölümden ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi yöneticilerimiz yanıtlayacaklardır. Lütfen sorularınızı ve bilgilerinizi imla kurallarına uyarak net bir şekilde belirtin. Gerekli şartları sağlamayan sorular cevaplanmayacaktır.

Uzmanımıza Sorun
Sen de Sor

Tarih Nasıl Çalışılır?

İlyas Yaşan 22.02.2016 - 07:49

Benim sizlere sorum tarih konusunda olacak. Sözel öğrencisiyim diğer bütün sözel derslerim iyi. Matematik-1 testisten de bir şeyler yapabiliyorum ama tarih dersinde istediğim düzeyi yakalayamıyorum. Tarih çalışmayla ilgili varsa bir tüyo verebilir misiniz? Bazı denemelerde yüksek yapıyorum ama diğerlerinde çok düşebiliyor netlerin. İyi bir istikrar yakalayamadım. Tarih nasıl çalışılır veya nasıl çalışmam gerekir lütfen bilgi verin.

Cevap

Derslerde Başarılı Olmanın Yolları

Ayşe Kansın 21.02.2016 - 22:41

Merhabalar, ben ne kadar çalışırsam çalışayım derslerimi yapamıyorum. Derslerde başarılı olmak için önerebileceğiniz yollar var mı? Çalışıp da karşılığını göremeyince moralim çok bozuluyor. Lütfen yardım edin.

Cevap

Nasıl Ders Çalışılmalı?

ahmet yıldırım 19.02.2016 - 17:24

Merhabalar. Sitenizi severek takip ediyorum. Sizlerin bu konuda bana yardımcı olacağına inanıyorum. Ailem yeterince ders çalışmadığımı düşünüyor. Belki de haklılar ancak ben yeterli motivasyonu bulamıyorum. Daha doğrusu nasıl ders çalışılmalı bir fikrim yok. Her gün aklıma başka bir şey geliyor ve gaza geliyorum ancak sonra yine sönüyor. Soruma cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Cevap