Soru-cevap - Webders.net

Soru - Cevap

Bizlere kafanıza takılan soruları bu bölümden ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı konuyla ilgili tecrübe ve bilgi sahibi yöneticilerimiz yanıtlayacaklardır. Lütfen sorularınızı ve bilgilerinizi imla kurallarına uyarak net bir şekilde belirtin. Gerekli şartları sağlamayan sorular cevaplanmayacaktır.

Uzmanımıza Sorun
Sen de Sor

Nasıl bir program uygulamam gerekiyor

Esma Aşaroğlu 13.07.2016 - 20:10

Merhaba ben bu yıl okullar açıldığı zaman 11. sınıfa başlayacağım. Üniversite sınavına çalışmaya başlamak istiyorum.Amacım ilk bine girip iyi bir tıp fakültesi kazanmak.Bunun için çok sağlam çalışmam gerektiğini biliyorum ama nasıl bir program uygulamam gerektiğini bilmiyorum.Bir çok yerde farklı çalışma programları var fakat işi uzmanından öğrenmek istiyorum.Bana yardımcı olur musunuz?

Cevap

Havuç göze gerçekten yararlı mıdır

Arif Sol 11.07.2016 - 06:30

Merhaba. Benim sorum bir çeşit biyoloji sorusu olacak. Havuç göze gerçekten yararlı mıdır? Eğer yararlıysa bunun mantığı nedir? Annem küçüklükten beri gözlerim güçlü olsun diye bana havuç yedirmeye çalışırdı. Hatta gözlük takaların havuç yemedikleri için öyle olduğunu söylerdi. Havucun göze bir faydası var mı? Eğer varsa bu fayda nedir?

Cevap

Üniversite Sınavlarına Nasıl Hazırlanılır

Ayşe Serbaş 09.07.2016 - 12:49

Ben lisede okuyorum. Üniversite sınavına hazırlanmaya erkenden başlamak istiyorum. Sınava nasıl hazırlanılır sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Kafamda taslak bir çizelge ve program var ama uzman görüşü de almak istiyorum. Bu siteyi bir süredir takip ediyor ve içeriklerinizi çok beğeniyorum. Soruma yanıt alabilirsem çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim

Cevap

Dağların denize dik olmasının sonuçları

Rabia Çizer 08.07.2016 - 19:13

Ege bölgesinden dağların denize dik olmasının sonuçları nelerdir? Dağlar denize dik olduğu için ortaya çıkan durum nedir? Sadece dağlar ege bölgesinde mi denize diktir? Dağların denize dik olması ne demektir?

Cevap

Satrançta nasıl başarılı olabilirim

Berat Can Kasıt 08.07.2016 - 08:29

Ben orta okulda okuyorum. Matematik ve satranca merakım var. Satrançta nasıl başarılı olabilirim. İyi bir satranççı olarak ülkemizi yurt dışında temsil etmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekir.

Cevap
özel ders